بر اساس شایعات جدید سری گلکسی S25 کلا با چیپست های Exynos عرضه خواهد شد

بازدید: 14 بازدید
Exynos
Rate this post

شایعه جدیدی امروز از یک فاش کننده در X (توئیتر سابق) منتشر شده است، برای کسانی که از سری چیپست های Exynos سامسونگ خوششان نمی آید خبر بدی دارد.

به گفته این منبع، در مرحله فعلی توسعه، سامسونگ در حال برنامه‌ریزی برای سری Galaxy S25 با استفاده از SoCهای اگزینوس خود می باشد. با توجه به زمان ، ما فرض می‌کنیم این به معنای این است کهExynos 2500  هنوز معرفی نشده است.
گلکسی زد فولد 7 و گلکسی زد فلیپ 7 تنها از چیپست‌های اسنپدراگون کوالکام (احتمالاً نسل 8 4) استفاده خواهند کرد، در حالی که سری‌های پایه و میان‌رده گلکسی A ترکیبی از SoCهای مدیاتک و اگزینوس از سال 2025 در بر خواهند گرفت.

چیپست های Exynos

گوشی های سامسونگ در حال تولید از سال 2025:
Galaxy Z  – فقط Snapdragon
Galaxy S  – فقط اگزینوس
Galaxy A   فقط  Mediatek & Exynos-
 کانر / 코너 / コナー (@OreXda) ۱ مارس ۲۰۲۴

با فاصله زمانی که از راه اندازی هر یک از نوع مدل دستگاه ها باقی مانده ، باید گفت صبور باشید چرا که این اطلاعات  هنوز توسط منابع دیگرتایید نشده است که آیا شایعه می باشد یا خیر.

به خاطر داشته باشید که ما هنوز نمی دانیم که Exynos 2500 دقیقاً چه توانایی هایی خواهد داشت. و  آیا سری اسنپدراگون 8 را پشت سر بگذارد؟ ما در گذشته خبرهای عجیب تری را در دنیای موبایل و تکنولوژی دیده بودیم، پس این خبر را به هیچ عنوان از دست ندهید.
 اگر همچین اتفاقی بیفتد پس چرا دستگاه‌های تاشو برای عرضه با اسنپدراگون تولید می شود؟ نمی‌توانیم بگوییم که این نوع استراتژی برای ما منطقی است یا خیر، اما دوباره می‌توانیم همان سری قبل را برای  Exynos-Snapdragon در خانواده گلکسی S24 ببینیم.

Exynos

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت