حذف اکانت در Threads بدون نیاز به حذف اکانت خود در اینستاگرام

بازدید: 24 بازدید
Threads
Rate this post

متا ، Threads  را در اوایل جولای راه اندازی کرد و با ثبت نام کاربران کنجکاو اینستاگرام برای سرویس متنی جدید، تنها در پنج روز به 100 میلیون کاربر رسید.

 با این حال، کاربران به سرعت متوجه شدند که نصب برنامه مانند خیابان یک طرفه است چون به اکانت اینستاگرام خود متصل می شوند و هنگامی که یک حساب تردز را فعال کردید، تنها راه برای حذف اکانت خود از این برنامه کل حساب اینستاگرام خود حذف می شود.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام اعلام کرد که محدودیت حذف اکانت در برنامه Threads برداشته شده است. همچنین اضافه کرد کاربرانی که می خواهند از Threads خارج شوند می توانند به تنظیمات > حساب > حذف یا غیرفعال کردن نمایه بروند.

Threads

Threads

همانطور که گفته شد، این گزینه به شما این امکان را می دهد که به طور موقت حساب خود را به حالت تعلیق درآورید یا برای همیشه آن را حذف کنید. در هر صورت، حساب اینستاگرام شما تحت هیچ شرایطی حذف نخواهد شد.

متا اخیراً نحوه نمایش پست را در Threads  تغییر داده است و حالا این امکان در سایر سیستم عامل های متا مانند فیس بوک ظاهر می شوند. همچنین دومین تغییری که امروز اعلام شد این است که می‌توانید این امکان را محدود کنید  که دیگر داخل برنامه های دیگر ظاهر نشوند.

 برای این کار به تنظیمات > حریم خصوصی بروید. توجه داشته باشید که این امکان فقط برای فیس بوک اعمال می شود و روی اینستاگرام تاثیری نخواهد داشت و بدون توجه به این موضوع، پست های Threads شما در اینستاگرام نشان داده می شود.

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت