فاش شدن مشخصات صفحه نمایش سری گلکسی اس 24 سامسونگ

بازدید: 24 بازدید
Rate this post

گزارش جدیدی که از یک منبع معتبر برای افشای اطلاعات مربوط به سامسونگ منتشر شده، حاکی از آن است که این شرکت گلکسی اس 24، اس 24 پلاس و 24 اولترا را از نظر نمایشگر به هم نزدیکتر خواهد کرد. ظاهراً غول فناوری کره ای تصمیم گرفته است که جدیدترین و بهترین فناوری خود را در هر سه مدل بگنجاند، نه فقط Ultra که در سال های گذشته مرسوم بود.

پست روی X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) نشان می دهد که هر سه مدل دارای صفحه نمایش  LTPO، M13  با حداکثر روشنایی 2500 نیت هستند. تاکنون فقط اعضای Ultra  دارای پنل LTPO بودند و می توانستند به روشنایی بالاتری برسند.

گلکسی اس 24


برای نسل بعدی تنها تفاوت وضوح صفحه نمایش گلکسی اس 24 وانیلی و مشخصاً اندازه این سه خواهد بود.

این بدان معناست که نسخه جدید در مدل های غیر Ultra در دسترس خواهد بود. اما حداکثر روشنایی 2500 نیت می باشد که احتمالاً به توانایی پنل ها برای افزایش روشنایی هنگام پخش محتوای سازگار با HDR بستگی دارد که به این مورد اشاره خواهد داشت. با این حال، این تغییر ارزش بسیار چشمگیری دارد.

این یک تغییر بزرگ در استراتژی برند سامسونگ است زیرا گلکسی اس 24 و اس 24 پلاس هنوز به عنوان گوشی های پرچمدار در نظر گرفته می شوند. بنابراین بهترین چیزی که سامسونگ در جهان حس می کند را ارائه می دهد.

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت