سامسونگ رویداد 17 ژانویه را برای Galaxy S24 Unpacked تایید کرد

بازدید: 10 بازدید
17 ژانویه
Rate this post

سرانجام انتظار به پایان رسید و سامسونگ به طور رسمی تاریخ عرضه سری گلکسی اس 24 را تعیین کرد. رویداد Unpacked در 17 ژانویه برگزار می شود و در آن شاهد معرفی Galaxy AI نیز خواهیم بود.
این رویداد در ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام آغاز می شود که ساعت 1 بعد از ظهر در ناحیه شرقی، 6 بعد از ظهر در لندن، 7 بعد از ظهر CET و 11:30 شب در هند برگزار خواهد شد.

این به این معناست که شرقی ترین کشورها مانند کره جنوبی، چین و استرالیا در واقع می توانند پخش زنده را در ساعات اولیه 18 ژانویه تماشا کنند.

17 ژانویه

17 ژانویه

گلکسی اس 24، گلکسی اس 24 پلاس و گلکسی اس 24 اولترا، طراحی نسل های قبلی خود را حفظ خواهند کرد.

بزرگترین تغییری که این شرکت معرفی خواهد کرد این می باشد که در واقع رابط کاربری One UI 6.1 جدید با هوش مصنوعی مولد سامسونگ ترکیب شده که عکس‌های حالت شب بهتر، ترجمه زنده در حین تماس و مجموعه‌ای از بهینه‌سازی‌های نرم‌افزاری را به ارمغان خواهد آورد.
سامسونگ رسماً رویداد Galaxy S24 Unpacked را برای 17 ژانویه برنامه ریزی می کند.

مدل گوشی‌ها به طور کامل لو رفت، اما جالب‌ترین بخش این است که گران‌تر نمی‌شوند. برعکس، S24 و S24+ در اروپا ارزان تر خواهند بود و این تغییر احتمالاً منعکس کننده هزینه در ایالات متحده نیز خواهد بود.
از نظر مشخصات، S24 و S24+ دارای Exynos 2400 یا Snapdragon 8 Gen 3 خواهند بود، در حالی که S24 Ultra فقط از  Snapdragon 8 Gen 3  برای Galaxy  استفاده می کند.

17 ژانویه

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت