تاریخ WWDC 2024 اپل رسما اعلام شد،نسخه iOS 18  با تمرکز روی هوش مصنوعی

بازدید: 2 بازدید
WWDC 2024
Rate this post

اپل کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود (WWDC 2024) را در 10 ژوئن میزبانی می کند و شرکت اپل اکنون شروع به ارسال دعوت نامه ها کرده است.

 این دعوت نامه شامل جزئیاتی شناخته شده مانند: رویداد در Apple Park برگزار می شود و از ساعت 10 صبح به وقت محلی (PDT)  آغاز می شود.

انتظار می رود این کنفرانس iOS 18 را معرفی کند و نشان دهد که اپل چگونه قصد دارد هوش مصنوعی را در محصولات خود ادغام کند. همچنین در مورد نسخه های  MacOS، iPadOS، watchOS و Vision OS آینده هم صبحت هایی خواهد شد.

WWDC 2024

برخی از دستگاه‌ها دارای هوش مصنوعی مولد خواهند بود، زیرا اپل تأیید کرده است که تبلت‌های آیپد ایر و آی‌پد پرو مجهز به M4 دارای قابلیت‌های یادگیری ماشینی برای کارهای مبتنی بر هوش مصنوعی خواهند بود.

انتظاراتی در مورد iOS 18 خواهیم داشت که به عنوان “یکی از بزرگترین تعمیرات اساسی در تاریخ iOS” تبلیغ می شود. انتظار می‌رود سافاری، عکس‌ها و یادداشت‌ها به همراه اعلان‌های Siri پیشرفته و جمع‌بندی هوشمند مجهز به هوش مصنوعی باشند.

برخی شایعات حاکی از همکاری با OpenAI برای پیاده سازی ChatGPT در iOS 18 هستند، اما اپل به احتمال زیاد به دنبال انجام کارهای آن باشد.

WWDC 2024

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت