گلکسی Z Fold6 و Z Flip6 فقط از تراشه اسنپدراگون استفاده خواهند کرد

بازدید: 1 بازدید
تراشه اسنپدراگون
Rate this post

به گفته یک منبع، سامسونگ بار دیگر روی استراتژی تک تراشه اسنپدراگون برای گوشی های تاشوی آینده خود، Galaxy Z Fold6  و Z Flip6 شرط بندی کرده است.

این گزارش افشاگری‌های قبلی را رد می‌کند و نشان می‌دهد سامسونگ بالاخره استراتژی دو تراشه را با گوشی‌های تاشو خود اجرا می‌کند.

با این حال، استفاده از تراشه Snapdragon 8 Gen 3 به جای ترکیب آن با Exynos 2400 هیچ ربطی به نگرانی های عملکردی ندارد و همه چیز به مقرون به صرفه بودن مربوط می شود.

توسعه دستگاهی با استفاده از دو پلتفرم مختلف، در مورد Exynos 2400  و Snapdragon 8 Gen 3 به منابع بیشتری برای توسعه و پشتیبانی پس از فروش نیاز دارد.

تراشه اسنپدراگون
تراشه اسنپدراگون

تراشه اسنپدراگون

 به نظر می‌رسد که سامسونگ حساب‌ کتاب ها را انجام داده و به این نتیجه رسیده است که برای جبران هزینه‌های اضافی از مسیر دو تراشه، مدل های کافی را نمی‌فروشد.

این بدان معنا نیست که سامسونگ فروش ضعیفی دارد. سری گلکسی زد فولد و زد فلیپ هر سال شتاب بیشتری در فروش پیدا می‌کنند، اما همچنان محبوبیت نسبی در مقایسه با سری گلکسی اس پایین می باشد.

علاوه بر این، Roland Quandt  مجموعه‌ای از مشخصات قاب را به اشتراک گذاشت که طراحی‌های Galaxy Z Flip6  و Z Fold6 را نشان می‌دهد، که هیچ چیز جدیدی به برگه مشخصات موجود اضافه نمی‌کند.

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت