اپل روی مدل های تاشو7-8 اینچی برای سال های 2026-2027 کار خواهد کرد

بازدید: 2 بازدید
مدل های تاشو
Rate this post

بر اساس گزارش جدید «منابع صنعتی» در کره، اولین مدل های تاشو اپل ممکن است در سال 2026 یا 2027 وارد بازار شود. اندازه صفحه نمایش داخلی آن حدود 7-8 اینچ خواهد بود و بنابراین طبق برخی شایعات می تواند جایگزین آی پد مینی در مجموعه اپل شود.
با این حال، مشخصات آن هنوز نهایی نشده است. علاوه بر این، اپل در حال آزمایش نسل جدید آی‌پد مینی با صفحه‌نمایش OLED است که اگر بخواهد سریعاً می تواند تولید آن را متوقف کند و جای آن مدل های تاشو را وارد بازار کند، که این امر چندان منطقی نخواهد بود.

طبق گزارش ها، اپل در حال آماده شدن برای معرفی صفحه نمایش های OLED در مدل های iPad Pro  خود در اواخر سال جاری می باشد.

مدل های تاشو

مدل های تاشو

ظاهرا هر دو صفحه نمایش سامسونگ و ال جی دیسپلی نمونه هایی از پنل های صفحه نمایش تاشو را به ترتیب در محدوده 6 و 7 اینچ به اپل ارائه کرده اند. به نظر می رسد اپل می خواهد برای اولین دستگاه تاشو خود صفحه نمایش بزرگتر ارائه دهد.

گفته می‌شود اگر زمانی اپل تصمیم بگیرد که این کار را انجام دهد، به احتمال زیاد با توجه به تجربه گسترده‌اش در عرضه پنل‌های تاشو به کمک سامسونگ الکترونیکس، ابتدا سفارش‌های پنل را با نمایشگر سامسونگ ارائه خواهد داد.

 ال‌جی دیسپلی احتمالاً یک سال پس از سامسونگ تولید انبوه پنل‌های تاشو برای اپل را آغاز خواهد کرد، البته اگر اپل استراتژی دو عرضه‌کننده را دنبال کند.

 احتمالاً در حدود سال 2028، ممکن است اپل یک محصول تاشو 20.25 اینچی را نیز عرضه کند که با نام تجاری iPad یا Mac خواهد بود. البته اندازه 20.25 اینچی به صفحه نمایش داخلی و تاشو اشاره دارد.

مدل های تاشو

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت