خدمات اشتراک اپل از جمله  +Apple TV، افزایش قیمت خواهند داشت

بازدید: 44 بازدید
+Apple TV
Rate this post

پس از افزایش قیمت اخیر نتفلیکس برای برخی از برنامه های خود، اپل با افزایش قیمت +Apple TV در اکثر سرویس های آنلاین خود Apple  TV+، Apple Arcade  و Apple News+، از این روند پیروی کرد. معاملات بسته نرم افزاری نیز در ایالات متحده و سایر مناطق گران تر می شود .برای News و Arcade این اولین افزایش قیمت از زمان عرضه آنها در نوامبر2019 می باشد.

+Apple TV

از سوی دیگر، +Apple TV در سال گذشته شاهد افزایش 40 درصدی بود یعنی از 4.99 دلار به 6.99 دلار اکنون به 9.99 دلار در ماه افزایش یافته است. در حالی که Arcade و News+ اکنون به ترتیب 6.99 دلار و 12.99 دلار هستند که قیمت آنها قبلاً 4.99 دلار و 9.99 دلار بوده است.

+Apple TV


مشترکین سالانه +Apple TV

مشترکین سالانه +Apple TV شاهد افزایش صورتحساب آنها از 69 دلار به 99 دلار در سال خواهند بود. در مورد باندل Apple One  نیز همینطور می باشد. با احتساب Individual از 16.95 دلار در ماه به 19.95 دلار رسیده است. سطح قیمت Family اکنون 25.95 دلار است و برنامه Premier  37.95 دلار در ماه نرخ خود را تعیین کرده است.

اپل قبلاً قیمت های خود را در وب سایت رسمی خود به روز کرده است. بنابراین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت خود اپل بروید تا قیمت اشتراک جدید را بررسی کنید.

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت