همکاری سامسونگ با برندLacoste برای لوازم جانبی Z Fold5 و Flip5

بازدید: 30 بازدید
Rate this post

سامسونگ از عرضه لوازم جانبی Lacoste برای جدیدترین گوشی های تاشو خود Galaxy Z Fold5  و Galaxy Z Flip5 خبر داد. شراکت جدید با برند lacoste با شعار “غوطه ور شدن در فرهنگ شهری، سرمایه گذاری در دنیای مد و ورزش” را در بر گرفته است و محصولات منحصر به فردی را برای دو گوشی هوشمند با لوگوی افسانه ای تمساح به ارمغان می آورد.

چهره کمپین جدید  Samsung France X Lacoste، که سلبریتی آنلاین سال می باشد و پوسترهایی با چهره او در حال حاضر در تمام نقاط سراسر کشور، از جمله فروشگاه‌های Samsung Experience و فروشگاه پرچم‌دار Lacoste در شانزه‌لیزه نصب شده است.

Lacoste

همکاری سامسونگ

این همکاری درهفته اول شروع خود با یک معامله تبلیغاتی در وب سایت رسمی سامسونگ در فرانسه مشخص خواهد شد. هر خرید گوشی هوشمند Galaxy Z Fold5 یا Z Flip5 با یک قاب Lacoste رایگان و 150 یورو جایزه خرید شما می باشد و همچنین یک Galaxy Buds2 Pro  رایگان (به طور جداگانه به قیمت 299 یورو) ارائه می شود.

کاربرانی که تصمیم به خرید نسخه 256 گیگابایتی Flip5 در هر یک از رنگ های انحصاری در سایت Samsung Online  داشته باشند، 100 یورو دیگر تخفیف خواهند داشت و همچنین این پیشنهاد برای خرید Fold5 حتی 200 یورو  بیشتر از خرید فلیپ ۵ داشته باشند هم شامل تخفیف خواهند شد. اما مشتری باید گزینه 256  گیگابایتی را انتخاب کند تا بتواند از این تخفیف ها استفاده کند.

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت