Google Pixel Fold 2 دارای چیپست Tensor G4 در ماه اکتبر عرضه خواهد شد

بازدید: 2 بازدید
Pixel Fold
Rate this post

اکنون شایعه شده که گوشی هوشمند Pixel Fold بعدی گوگل از چیپست Tensor G3 صرف نظر کرده و مستقیماً به سراغ Tensor G4  می رود.

انتظار می‌رود که Tensor G4  در اکتبر امسال در مدل های پیکسل 9 و پیکسل 9 پرو هم ارائه شود. بنابراین اگر Fold  نیز از این چیپست استفاده کند، ممکن است در مدل های پیکسل 9 و پیکسل 9 پرو عرضه شود.

Pixel Fold  اصلی سال گذشته در Google I/O معرفی شد. کنفرانسی که در ماه می قرار است برگزار شود با در نظر گرفتن این موضوع که احتمالا چیپست جدید را با مدل پیکسل فولد ۲ رونمایی خواهد کرد. البته ممکن است این ها شایعاتی بیش نباشد.

Pixel Fold

Pixel Fold

از نظر عملکرد، چیپست های Tensor گوگل رقیب رکوردشکنی پیدا نکرده است. بنابراین برای دریافت فولد جدید با تراشه بهتر باید چند ماه منتظر بمانید.

اما اطلاعات دیگری وجود دارد که نشان می دهد گوگل در حال آزمایش Pixel Fold 2 با 16 گیگابایت رم می باشد که بیشتر از چیزی که انتظار داریم می باشد. همچنین دارای حافظه UFS 4.0 می باشد که یک پله بالاتر از حافظه UFS 3.1 در OG است.

ما قبلاً نشت اطلاعات در مورد Pixel 9 و Pixel 9 Pro را دیده‌ایم، اما فعلا چیزی در مورد Pixel Fold جدید نشنیده ایم و این به این معنی است که ممکن است شایعاتی در مورد رونمایی آن وجود داشته باشد.

Pixel Fold

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت