راه اندازی فروشگاه Epic Games برای iOS در اواخر سال 2024

بازدید: 11 بازدید
iOS
Rate this post

اپل با عرضه سیستم عامل تلفن همراه خود به فروشگاه ها، تغییرات بزرگی را در توزیع برنامه ها در فروشگاه App iOS  در اتحادیه اروپا اعلام کرد.

در حالی که این تغییر در حال حاضر تنها به 27 کشور عضو اتحادیه اروپا محدود شده است. Epic Games در حال حاضر چشم انتظار به بازگشت عنوان موفق خود با نام Fortnite دارد.

اپیک گیمز اعلام کرد که در اواخر سال جاری فروشگاه اپیک گیمز خود را روی پلتفرم iOS خواهد آورد که شامل بازی موفق بتل رویال خواهد بود.  Epic هنوز تاریخ راه اندازی رسمی برای فروشگاه بازی های iOS خود را ارائه نکرده است.

iOS

با توجه به تاریخچه  گذشته بین اپل و اپیک گیمز که توجه کاربران را به خود جلب کرد و اینکه چگونه اپل در سال 2020 فورتنایت را از اپ استور حذف کرد دلایل زیادی وجود دارد.

 یکی از آن دلایل این بود که به خاطر نقض خط مشی های اپ استور که به کاربران اجازه می داد سیستم پرداخت اپل را دور بزنند این برنامه را حذف کرد. البته این خبر خوبی می باشد که قرار است  این برنامه در پلتفرم اپ استور منتشر شود.

 یکی از موانع احتمالی برای فروشگاه جدید Epic Games در آی او اس این است که اپل بر فروشگاه های برنامه شخص ثالث نظارت خواهد داشت و باید پیشنهاد  Epic را تأیید کند.

iOS

تغییرات جدید تحت قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا (DMA) همچنین به برنامه‌های پخش بازی در iOS اجازه می‌دهد، به این معنی که به احتمال زیاد در سال جاری شاهد بازی Xbox Cloud و Nvidia GeForce Now در iOS خواهیم بود.

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت