شایعات جدید از سوی کره که قاب تیتانیومی گلکسی اس 24 اولترا را تایید می کند

بازدید: 25 بازدید
قاب تیتانیومی
Rate this post

قبلاً چند بار شنیده بودیم که گلکسی اس 24 اولترا سامسونگ در آینده که قرار است رونمایی شود دارای قاب تیتانیومی خواهد بود. بنابراین گفته می شود گوشی اس 24 از طرح آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس ایده گرفته است. امروز شایعه دیگری که این بار از کشور سامسونگ یعنی کره جنوبی سرچشمه می گیرد، این واقعیت را تایید می کند.

به گفته منابع ناشناس،S24 Ultra  اولین گوشی هوشمند سامسونگ است که دارای قاب تیتانیومی بیرونی خواهد بود. این طرح بسته به استقبال مرد از این ویژگی می باشد که شرکت ممکن است تصمیم بگیرد آن را به مدل های دیگر گسترش دهد.

قاب تیتانیومی گلکسی اس 24 اولترا

ما قبلاً شایعاتی مشابه شنیده بودیم، اما بعد از این شایعات، در اوایل اکتبر، یک شایعه دیگر که با ادعای اینکه  S24،S24+  و S24 Ultra  همگی فریم تیتانیومی خواهند داشت را رد کرد. اما اکنون فقط سری اس ۲۴ Ultra را با قاب فریم تیتانیومی مشاهده می کنیم.

همچنین گزارش امروز به ما می‌گوید که قاب‌های آلومینیومی فعلی برای سامسونگ کمتر از 20 دلار قیمت دارند و استفاده از تیتانیوم در مقیاس بزرگ‌تر، دارای بازدهی بالا خواهد بود. بازدهی پایین می‌تواند این قیمت را تا 4 تا 5 برابر افزایش دهد، که قابل قبول نیست. پس بیایید صبور باشیم تا نتیجه را مشاهده کنیم.

قاب تیتانیومی


در ابتدا، سامسونگ به طور آزمایشی هدف خود را برای ساخت 15 میلیون فریم تیتانیومی تعیین کرده است. بنابراین مشخص است که S24 اولترا دریافت کننده طرح قاب تیتانیومی است.

در ادامه این گزارش آمده است که S24 Ultra صفحه نمایش تخت خواهد داشت و در حالی که قاب بیرونی تیتانیوم خواهد بود، فریم داخلی این گوشی آلومینیومی خواهد بود درست مانند آیفون های 15 پرو و 15 پرومکس.

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت