iOS 17.4 اکنون با پشتیبانی از فروشگاه های برنامه شخص ثالث در اروپا منتشر شد

بازدید: 12 بازدید
iOS 17.4
Rate this post

امروز اپل iOS 17.4 و iPadOS 17.4 را منتشر می کند تا از قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا (DMA) پیروی کند که به زودی اجرایی می شود.

 iOS 17.4  نسخه ای می باشد که از فروشگاه های برنامه شخص ثالث پشتیبانی می کند وهمچنین بسیاری از تغییرات دیگر که توسط  DMA اجباری شده اند. به خاطر داشته باشید که همه تغییرات مربوط به DMA  فقط در اتحادیه اروپا در دسترس خواهند بود.
هر مرورگرهایی که جزو سافاری اپل نباشد اکنون می‌تواند از هر مرورگری استفاده کنند و دیگر مجبور نیستند از WebKit اپل استفاده کنند.

iOS 17.4

 علاوه بر این، هنگامی که برای اولین بار پس از نصب این به‌روزرسانی وارد سافاری می‌شوید، با یک صفحه انتخاب مرورگر روبرو خواهید شد.

یک به روز رسانی دیگر برای کاربران آیفون در اتحادیه اروپا NFC است  که با کیف پول و برنامه های بانکی جایگزین کار می کند و شما دیگر به طور انحصاری با  Apple Pay پرداخت نخواهید کرد.
این به‌روزرسانی ها شامل رونوشت‌های خودکار پادکست (به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و آلمانی)، شکلک‌های جدید (قارچ، ققنوس، آهک، زنجیره شکسته، سر تکان دادن) و رفع دو مشکل امنیتی که مورد سوء استفاده قرار گرفته‌اند را نیز به ارمغان می‌آورد.

iOS 17.4

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

یک پاسخ به “iOS 17.4 اکنون با پشتیبانی از فروشگاه های برنامه شخص ثالث در اروپا منتشر شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت