اپل دستور حساب توسعه دهنده Epic Games را بازگرداند

بازدید: 29 بازدید
Epic Games
Rate this post

بعد از اینکه اپل حساب توسعه دهنده Epic Games را فسخ کرد، کمیسیون اتحادیه اروپا تحقیقاتی را علیه این شرکت مستقر در کوپرتینویی آغاز کرد تا ببیند آیا قانون بازارهای دیجیتال (DMA) نقض شده است یا خیر. که این تصمیم گیری سریع دنبال شد.

در یک پست  X تیم سوئینی، مدیر عامل Epic Games گفت که اپل پس از اجرای DMA از سوی کمیسیون اتحادیه اروپا، حساب توسعه دهنده اروپایی را بازگرداند. پست X حتی نشان می دهد که تصمیم اتحادیه اروپا راه را برای فروشگاه Epic Games در iOS در اروپا هموار می کند.

DMA  اولین چالش بزرگ خود را با اپل پشت سر گذاشت که اپیک گیمز سوئد را از رقابت با اپ استور منع کرد و DMA اولین پیروزی بزرگ خود را کسب کرد. پس از یک تحقیق سریع توسط کمیسیون اروپا، اپل به کمیسیون و Epic اطلاع داد که تسلیم خواهد شد…
 —  تیم سویینی (@TimSweeneyEpic) 8 مارس 2024

Epic Games

این یک مناقشه طولانی مدت بین اپل و اپیک گیمز بوده است، زیرا اولی به فروشگاه های برنامه شخص ثالث روی پلت فرم خود اجازه نمی دهد که مستقیماً قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا را نقض کند.
پس از صحبت‌های بیشتر، اپل می‌گوید Epic Sweden AB موافقت کرده که طبق قوانین بازی کند و حساب کاربری آن پس از موافقت با سیاست‌های برنامه توسعه‌دهنده اپل بازگردانده ‌شود.

با این حال، به نظر می رسد که Epic Games از تعهد خود برای آوردن فروشگاه برنامه Epic Games و همچنین Fortnite به iOS  در اروپا عقب نشینی نخواهد کرد.

Epic Games

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت