مشخصات و چیپست سری Poco F6 شیائومی لو رفت

بازدید: 6 بازدید
Poco F6
Rate this post

سال گذشته شرکت شیائومی، دو «قاتل پرچمدار» به نام‌های F5 و F5 Pro را روانه بازار کرد و اولی به دلیل نسبت قیمت به ویژگی‌ها بسیار محبوب‌تر بود. امسال به نظر می رسد که ما نیز پوکو جدید با  نام های F6 Pro و Poco F6 که در حال صدور گواهینامه های خود هستند را خواهیم داشت.
یک Poco F6 غیرپرو “وانیلی” نیز به زودی رونمایی خواهد شد.  این پوکو جدید با کوالکام SM8635 که هنوز معرفی نشده است پشتیبانی خواهد شد.

این پوکو در 18 مارس، Snapdragon 8s Gen 3 یا 8s  Gen 2 را با نام تجاری Snapdragon 8s Gen 3 یا 8s Gen 2 معرفی خواهد شد .

Poco F6

از سوی دیگر، F6 Pro  از اسنپدراگون 8 نسل 2 استفاده می کند و طبق شایعات با نام ردمی K70 تغییر نام داده می شود. اگر همه این ها واقعی باشد جالب است که ببینیم تفاوت عملکردی بین این دو مدل چقدر خواهد بود، زیرا مدل «وانیلی» باز هم می‌تواند خرید بهتری داشته باشد.

Poco F6 دارای شماره مدل های 24069PC21G در سطح بین المللی و 24069PC21I در هند خواهد داشت . جالب اینجاست که Redmi Note 13 Turbo  آینده در بازار چین دارای شماره مدل 24069RA21C که نشان می دهد Poco F6 یک مدل با نام Redmi Note 13 Turbo می باشد که تغییر نام داده است.

علاوه بر همه ی این مشخصات، نام رمز پوکو F6 بنا به گزارش ها “Peridot” است که به معنی یاقوت زرد می باشد و اسم رمز دستگاه های سری ردمی نوت معمولاً از نام های سنگ های قیمتی استفاده می کند.

Poco F6

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت