سامسونگ گلکسی واچ 7 در سه نسخه با تراشه کارآمدتر وارد بازار خواهد شد

بازدید: 13 بازدید
گلکسی واچ 7
Rate this post

طبق شایعات جدیدی که منتشر شده، ظاهراً سامسونگ گلکسی واچ 7 آینده در سه نسخه وارد بازار خواهد شد. ممکن است این گجت‌های جدید در کنار Galaxy Ring و Galaxy Z Fold6 و Z Flip6 در رویداد Unpacked سامسونگ در اوایل تا اواسط جولای عرضه شوند.

ظاهراً گلکسی واچ 7 در دو نسخه کلاسیک و حرفه‌ای همراه با گزینه سوم که بی‌نام باشدعرضه خواهد شد. این نسخه می تواند ساعت مستطیلی شکل گلکسی باشد که اخیراً در مورد آن به شما گفته ایم.

اگر این شایعه عرضه گلکسی واچ منتشر شود، عرضه آن برای اولین بار خواهد بود. ( اولین باری که سامسونگ سه نسخه مختلف از آخرین ساعت هوشمند خود را عرضه کرد.) البته باید گفت در چند سال گذشته ما یک مدل وانیلی در کنار کلاسیک یا پرو داشته ایم.
گفته می‌شود این پوشیدنی‌های جدید از پردازنده Exynos W940 سامسونگ بهره می‌برند که ظاهراً 50 درصد کمتر از Exynos W930  در سری Galaxy Watch6 کارآمدتر است.

گلکسی واچ 7

گلکسی واچ 7

این بدیهی است که 50 درصد عمر باتری بیشتر نیست، اما با این وجود، بهبود عمر باتری بسیار خوب خواهد بود.  W940  ممکن است اولین تراشه سامسونگ باشد که از فرآیند 3 نانومتری خود استفاده می‌کند و این خود می‌تواند عامل افزایش کارایی باشد. اگر این شایعه درست باشد، باید انتظار افزایش 30  درصدی در عملکرد گلکسی واچ را نیز داشته باشیم.

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت