قابلیت جدید WhatsApp که می توانید چندین پیام را در یک چت پین کنید

بازدید: 5 بازدید
WhatsApp
Rate this post

دسامبر گذشته، WhatsApp امکان پین کردن پیام‌ها را در مکالمات یک به یک و چت‌های گروهی ارائه کرد، اما شما فقط یک پیام را می توانستید در یک مکالمه پین ​​کنید.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا و ویل کاتکارت، رئیس واتس‌اپ اعلام کردند که کاربران می‌توانند حداکثر سه پیام را در چت‌های فردی و گروهی پین کنند.

کاربران می توانند انواع مختلفی از پیام ها از جمله متن، تصویر و نظرسنجی را پین کنند. برای پین کردن یک پیام، باید آن را برای  چند ثانیه فشار دهید، “Pin” را از منو انتخاب کنید و مدت زمان را انتخاب کنید.

پیام به طور پیش‌فرض به مدت هفت روز پین می‌شود، اما می‌توانید آن را به مدت 24 ساعت یا 30 روز نیز پین کنید. پس از این بازه زمانی، اگر پین پیام به صورت دستی برداشته نشود، به طور خودکار برداشته می شود.

WhatsApp

همچنین، وقتی روی پیام پین شده کلیک می‌کنید، می‌توانید به کل آن پیام در مکالمه بروید. اگر دوست دارید پیامی را پین کنید، می توانید حداکثر سه پیام را پین کنید.
📌 شما می توانید حداکثر 3 پیام را در چت های خود پین کنید
— WhatsApp (@WhatsApp) 21 مارس 2024

در چت‌های گروهی، مدیران گروه می‌توانند به اعضا اجازه پین ​​کردن پیام‌ها را بدهند و وقتی پیامی پین شد، همه اعضای آن گروه از آن مطلع می‌شوند.

 با این حال، کاربرانی که پس از پین شدن یک پیام به یک گروه می‌پیوندند، آن را نمی‌بینند و همچنین کسانی که سابقه چت گروهی را ندارند یا پیام را قبل از پین شدن حذف کرده‌اند نیز آن را نمی‌بینند.

WhatsApp

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت