آیفون 16 پرو در رنگ‌ بندی های مشکی و رز عرضه خواهد شد

بازدید: 2 بازدید
رنگ‌ بندی های مشکی و رز
Rate this post

امروز شایعه‌ای جدید ادعا می‌کند که اپل آیفون 16 پرو (و احتمالاً آیفون 16 پرو مکس) در رنگ‌ بندی های مشکی و رز منتشر خواهد کرد. این رنگ ها علاوه بر سفید و خاکستری عرضه خواهند شد.

بنابراین، گزینه آبی تیتانیوم که در حال حاضر برای آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس در دسترس هستند، برای نسخه جدید حذف خواهد شد. گفته می شود Space Black  که در سری آیفون 14 پرو هم بوده است در این رنگ بندی وجود دارد و قرار است جایگزین بلک تیتانیوم شود.

رنگ‌ بندی های مشکی و رز

رنگ‌ بندی های مشکی و رز

اکنون رنگ تیتانیوم طبیعی بجای رنگ خاکستری جایگزین می شود که در تصویر بالا مشاهده می‌شود، و تیتانیوم سفید نیز به جای رنگ سفید نقره‌ای خواهد بود، ظاهراً نزدیک به رنگ نقره‌ای آیفون 14 پرو.
ظاهراً منبع این ادعاها در مورد عرضه رنگ بنفش آیفون 14 پرو در گذشته دقیق بوده است که البته به طور خودکار این پیش بینی ها را دقیق نمی کند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا به مرور زمان این خبر توسط شایعات دیگر تایید می شوند یا خیر.
چندی پیش شایعه‌ای متفاوت ادعا می‌کرد که آیفون 16 پرو در رنگ‌های Desert Titanium و Titanium Grey عرضه می‌شود که به ترتیب می‌توانند رز و خاکستری در تصویر بالا باشند.

منبع

دسته بندی خبر
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به سایت